O firmě

Přírodní kámen provází člověka od věků

Tradice, ušlechtilost, krása, nadčasovost – to je jen několik pojmů z mnoha vlastností přírodního kamene. Kámen provází člověka od nepaměti a patří mezi nejstarší, nejpoužívanější a nejtrvanlivější stavební materiály vůbec. Volbou vhodného kamene do stavebních konstrukcí se získá nejen originální vzhled, ale zvýší se i celková užitná hodnota dané konstrukce či celé stavby. Po různých módních vlnách jiných materiálů se po čase vždy architekti vracejí k tomu základu – k přírodním materiálům, k přírodnímu kameni. V současnosti pozorujeme ve stavebnictví opět větší příklon k přírodnímu kameni.

Topstein s.r.o.

Zabýváme se výrobou produktů z přírodní břidlice, žuly, pískovce, aj. Naše specializace je především na střešní břidlici a ostatní břidlicové výrobky. Dále také vyrábíme různé produkty z žuly, mramoru a pískovce. Jsme přímí dovozci různých hotových výrobků z přírodního kamene z celého světa, jako jsou například obklady, dlažby, umyvadla, mozaiky, aj. Vyrábíme různé interiérové i exteriérové doplňky z přírodního kamene.

Nabízíme našim zákazníkům široký sortiment kvalitních produktů a výrobků z kamene, technické poradenství, kvalitní a včasné do­dávky. Spolupracujeme s realizačními formami, s projektanty i architekty, obchodními firmami i koncovými zákazníky a podílíme se na řešeních aplikací výrobků z přírodního kamene. V mnoha případech zajišťujeme také i kom­pletní realizaci zakázek (odbornou montáž) a to ve spolupráci s osvědčenými a solidními prováděcími firmami.

Dodáváme výrobky z kamenů z nejkvalitnějších evrop­ských i světových nalezišť. Všechny tyto produkty pak svou technickou kvalitou i este­tikou splňují často ta nejpřísnější kritéria.

Provádíme znalecké posudky kvality kamene ve stavebnictví.

Máte dotaz? Kontaktujte nás