Břidlicová střešní krytina

Firma TOPSTEIN s.r.o. dodává pod obchodním názvem TROPPA velmi kvalitní střešní břidlici především fylitického typu z pečlivě vybraných ložisek.

Způsoby těžby

Břidlice TROPPA pochází z prověřených hlubokých povrchových lomů a hlubinných dolů, převážně z oblasti Galicie v severozápadním Španělsku, ale i z ostatních světových nalezišť.

Povrchová těžba

Povrchová těžba

Hlubinová těžba

Hlubinná těžba

Břidlici proto dělíme na různé typy, např. TROPPA SC, TROPPA TB, TROPPA LS19, atp. přičemž jednotlivá označení znamenají rozlišení dle lomů, ze kterých břidlice pochází. Kvalita všech těchto typů je vynikající. Rozdíly jsou ve vlastnostech kamenů. Jednotlivé typy se tak liší např. barevným odstínem, složením (např. vyšší obsah křemičitanů = větší tvrdost kamene), povrchovou strukturou (např. rustikálnější nebo hladší povrch), tloušťkou (rustikálnější vzhled střechy), atp.

Kvalita

Na kvalitu břidlice i dodávek klademe velký důraz!

Naše krytina je zkoušená a certifikovaná autorizovanou zkušebnou a samozřejmostí je Prohlášení shody s příslušnou výrobkovou normou. Naše břidlice plně odpovídá materiálovému standardu a ve svých nejdůležitějších parametrech splňuje i překračuje evropskou normu ČSN EN 12326. Dodávky břidlice jsou navíc stále pod průběžnou kontrolou našeho geologa.

Záruka

Na střešní břidlici TROPPA poskytujeme standardně 10-ti letou záruku na mrazuvzdornost při dodržení zásad správné skladby střechy a technologie pokládky.

7 Dobrých důvodů pro střechu a fasádu z břidlice

  • 1 Čistě přírodní a ekologický materiál
  • 2 Vynikající poměr ceny, kvality a životnosti
  • 3 Staletími ověřený materiál
  • 4 Originalita a odlišnost
  • 5 Moderní design
  • 6 Nadčasový vzhled
  • 7 Kvalita, trvanlivost a ušlechtilost
Máte dotaz? Kontaktujte nás